Małe Ciche kolej krzesełkowa z kamery w Zakopanem


Zakopane: Małe Ciche kolej krzesełkowa z kamery online

Małe Ciche kolej krzesełkowa

Zobacz następną kameręZobacz poprzednią kameręZobacz obraz online z kamery

Małe Ciche kolej krzesełkowa koło Zakopanego

Zaledwie czternaście kilometrów dzieli Zakopane od niewielkiej, lecz bardzo uroczej wsi Małe Ciche. Położona nieco na uboczu, pomiędzy Zakopanem a Bukowiną Tatrzańską, z dala od tłumów głośnych turystów. Latem jest to wspaniałe miejsce wypoczynkowe ze względu na fenomenalne widoki roztaczające się z Małego Cichego na Tatry, które możemy podziwiać w ciszy i spokoju, zaś zimą wieś ogarnia białe szaleństwo.

Stacja narciarska w Małem Cichem jest bardzo dobrze znana wśród polskich narciarzy. Ośrodek dysponuje nowoczesną kolejką krzesełkową, która została wybudowana w 2012 roku na miejscu starej, rozebranej kolejki. Zaledwie rok później została ona ponownie wybudowana z tym, że równolegle do nowej. Na obrazie z kamery widoczna jest nowa, a właściwie stara kolejka krzesełkowa o długości 750 metrów. Po jej obu stronach biegną bardzo łatwe trasy niebieskie, które z pewnością przypadną do gustu średniozaawansowanym amatorom nart. W tym miejscu warto wspomnieć, że wszystkie trasy w Małem Cichem są sztucznie naśnieżane i ratrakowane oraz oświetlone, co z pewnością zachwyci miłośników nocnej jazdy.

2015.02.19 - Przykładowy obraz z kamery na kolej krzesełkową koło Zakopanego

Małe Ciche kolej krzesełkowa koło Zakopanego

Przykładowy obraz z kamery jest dowodem na to, że Małe Ciche jest atrakcyjnym miejscem wypoczynku, nie tylko ze względu na dość ciekawy ośrodek narciarski, ale również dzięki wspaniałym widokom roztaczającym się z górnych stacji kolejek krzesełkowych. Tutaj Tatry mamy praktycznie na wyciągnięcie ręki.

Obraz z kamery pochodzi ze strony maleciche.com